top of page
ÖN.jpg

Özgür NEHİR

Genel Müdür

Sorumlu Değerleme Uzmanı, 404565

İstanbul Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nden 2005 yılında mezun olan Özgür NEHİR, aile işletmesi olan Ağva Paradise Otel’de çalışma hayatına başladı. 2008 yılında değerleme şirketleri için çözüm ortaklığı yaparak sektöre adım attı. 2010 yılında “Değerleme Asistanı” olarak işe başladığı Eva Gayrimenkul Değerleme ve Dan. A.Ş.’den 2013 yılında “Yönetici” olarak ayrıldı. Sektörde aktif görev aldığı süre boyunca birçok nitelikli taşınmazın değerleme, geliştirme ve fizibilite çalışmalarında ve kontrolünde görev aldı. Ankara merkezli Dora Gayrimenkul Değerleme A.Ş. firmasının “İstanbul Bölge Müdürü” olarak firmanın İstanbul’daki ofis kuruluşunu, organizasyon oluşumunu ve yönetimini gerçekleştirdi. 2013 yılı ikinci yarısından itibaren, kurucu ortak olarak şirketimizde “Sorumlu Değerleme Uzmanı/ Genel Müdür” görevini üstlenmiştir.

volkany.png

Volkan YEDİKARDAŞLAR

Genel Müdür Yrd.

Sorumlu Değerleme Uzmanı, 402076

Yıldız Teknik Üniversitesi, Jeodezi Ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümü'nden 2005 yılında mezun olan Volkan YEDİKARDAŞLAR, halen İstanbul Üniversitesi – Gazikent Üniversitesi ortak programında İşletme Bölümü yüksek lisans öğrencisidir. İş hayatına Entes İnş. Taah. A.Ş. ile Afganistan’da yol şantiyesinde “Teknik Ofis Mühendisi” olarak başlamıştır. 2006 yılında gayrimenkul değerleme sektöründe, TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Dan. A.Ş.’de “Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcısı” olarak çalışmaya başlamış, 2007-2009 yıllarında EPOS Gayrimenkul Dan. ve Değ. A.Ş. ’de ve Lider Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de çalışmalarına devam etmiştir. 2009 yılı son çeyreği itibariyle “Gayrimenkul Değerleme Uzmanı” olarak Eva Gayrimenkul Değerleme ve Dan. A.Ş.’de başladığı görevine, “Değerleme Departmanı Müdürü” olarak 3 yıldan uzun bir süre devam etmiştir. 2011 yılı itibariyle SPK lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olan Volkan Yedikardaşlar, 2013 yılında Gerçek Otomobilcilik San. Tic. A.Ş.’de “Gayrimenkul Geliştirme Müdürü” olarak görev almış ve şirketin gayrimenkul yatırımları konusunda danışmanlığını yapmıştır. Gayrimenkul piyasasında değerleme, danışmanlık, geliştirme ve fizibilite konularında yaklaşık 10 yıllık tecrübesi bulunmakta olup, 2013 yılı ikinci yarısından itibaren, kurucu ortak olarak şirketimizde “Sorumlu Değerleme Uzmanı/ Genel Müdür Yardımcısı” görevini üstlenmiştir.

Bora-Yonetim.png

Bora ATLI

Genel Müdür Yrd.

Değerleme Uzmanı, 401826

Kocaeli Üniversitesi, Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nden 2004 yılında mezun olan Bora ATLI, PNP Makine ve Otomasyon firmasında “Yönetici” olarak çalışma hayatına başladı. 2007 yılında “Değerleme Uzman Yardımcısı” olarak işe başladığı Turyap Gayrimenkul Değerleme A.Ş. firması bünyesinde yaklaşık 2.200 adet farklı nitelikli taşınmazın değerleme, geliştirme ve fizibilite çalışmalarında yer almış olup 2011 yılında “Değerleme Uzmanı” olarak ayrıldı. 2011 yılında SPK lisanslı Gayrmenkul Değerleme Uzmanı ünvanı alan Bora Atlı, 2012 yılında Eva Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. firmasında “Lisanslı Rapor Kontrolörü” olarak işe başlamış olup yaklaşık 2.500 adet farklı nitelikli taşınmaza dair düzenlenmiş değerleme ve fizibilite raporlarının kontrolünde görev almıştır. 2013 yılı ikinci yarısından itibaren, şirketimizin kuruluşunda yer almış ve hali hazırda “Genel Müdür Yardımcısı” görevini üstlenmiştir.

yasin.png

Yasin GÖNCÜ

Yönetici

Değerleme Uzmanı, 405089

Askerden önce çalışma hayatına atılan Yasin GÖNCÜ, askerlik görevini tamamladıktan sonra, 2011 yılında “Değerleme Uzman Yardımcısı” olarak işe başladığı Turyap Gayrimenkul Değerleme A.Ş. den 2012 yılında ayrıldı. Aynı yıl içerisinde Eva Gayrimenkul Değerleme ve Dan. A.Ş. firmasında “Değerleme Uzmanı” olarak çalışmaya başlamış olup 2013 yılında “Kontrolör” 2014 yılında “Ekspertiz Departmanı Sorumlusu” görevlerini üstlenerek 2015 yılı Aralık ayına kadar sürdürdü. Sektörde aktif görev aldığı süre boyunca birçok nitelikli taşınmazın değerleme, geliştirme ve fizibilite çalışmalarında ve kontrolünde görev almıştır. Personel seçimi, eğitimi ve yönetimi konularında deneyimi bulunmaktadır. 2015 yılı Ocak ayı itibariyle şirketimizde kontrolör olarak çalışmaya başlamış ve 2016 yılı Aralık ayı itibariyle şirketimizde "Yönetici" görevini üstlenmiştir.

Fatma.png

Fatma KOÇ KESEN

Yönetici

Değerleme Uzmanı, 402238

Sakarya Üniversitesi, İktisat Bölümü’nden 2007 yılında mezun olan Fatma KOÇ KESEN, iş hayatına Standart Gayrimenkul Değerleme Uygulamaları A.Ş.’de “Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcısı” olarak çalışmaya başlamıştır. Standart Gayrimenkul Değerleme Uygulamaları A.Ş.’de yaklaşık 7 yıl çalışmış olup, sırasıyla “Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcısı”, “Gayrimenkul Değerleme Uzmanı” ve “Sorumlu Değerleme Uzmanı” olarak görev almıştır. Firmanın kapanması sonucu Temmuz 2015’de firmadan ayrılarak Burgan Finansal Kiralama A.Ş.’de “Yönetici” olarak işe başlamıştır. Gayrimenkul piyasasında değerleme, danışmanlık, geliştirme ve fizibilite konularında yaklaşık 9 yıllık tecrübesi bulunmaktadır. 2017 Temmuz ayı itibariyle,  şirketimizde “Yönetici” görevini üstlenmiştir.

bottom of page